Nie pokazuj tej informacji

"Non in legendo, sed in intelligendo leges consistunt"

Z życia Kancelarii

Sukces na Mistrzostwach Polski

Miło jest nam poinformować, że w II Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w biegu na 10 km, które odbyły się 29.08.2015 w Łodzi w ramach V Biegu Fabrykanta, mec. Marek Hoc zajął III miejsce w kategorii wiekowej M3. Warto podkreślić, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a wyniki trzech pierwszych zawodników w klasyfikacji generalnej radców i aplikantów budzą podziw. Zwycięzcą został Oskar Przysiężny z OIRP Gdańsk z wynikiem 33:36, drugie miejsce zajął Rafał Wiśniewski  z OIRP Olsztyn z czasem 35:53, a trzecie Kamil Adamczewski z OIPR Łódź – czas 37:37. Tym bardziej więc cieszy zajęte przez mec. Hoc miejsce w klasyfikacji wiekowej oraz szóste w klasyfikacji generalnej radców i aplikantów. Serdecznie gratujemy wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli bieg malowniczymi ulicami Łodzi w piekielnym upale.  W związku z sukcesem mec. M. Hoca, do kancelaryjnej kolekcji dołączył kolejny puchar.